ଭାଇ ଭଉଣୀ

Page 1 of 3. ତୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଦୁଇଟି ରୁମ ଭିତରୁ ଗୋଟିଏ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ବେଡ ରୁମ । ସେଥିରେ ଦୁଇଟି ଖଟ ପଡିଥାଏ । ଯାଉଠି ଆମେ ବଡ ଚାରି ଭାଇ ଭଉଣୀ ସଉ । ବାପା ବଉ ଓ ଦେଡ ବର୍ଷ ର ସବା ସାନ ଭାଇ (ଯିଏ କି ବଉ ପାଖରୁ ଦୁଧ ଖାଉଥାଏ । ) ତଳେ ଚଟାଣ ରେ ବିଛଣା କରି ସୁଅନ୍ତି । ବାପଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ 45-46 ବର୍ଷ ଆଉ ସାବତ ବଉ ପ୍ରାୟ 37 ବର୍ଷ । ମର ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଧାରଣା ନଥିଲା । ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ କଥା ହେଲା ବେଳେ କିଛି କିଛି ଜାଣିଥିଲେ , ତା ସହିତ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସମ୍ଭାବତଃ ଉତ୍ତର ହେଉଛି ଯେ କୟିନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାହାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅବା ଝିଆରୀ, ଅବା ନାତୁଣୀ ଇତ୍ୟାଦି ଥିଲେ I ବାଇବଲ କହେ ନାହିଁ ଯେ ଯେଉଁ ସମୟରେ କୟିନ ହେବଲଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ସେ ସମୟରେ ତାଙ୍କ କରି ନଥିଲେ (ଲେବୀୟ ୧୮:୬-୧୮) I ନିକଟ ଜ୍ଞାତି ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ଦ୍ଵାରା ଅନେକ ଜନ୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସ୍ଵାଭାବିକତା ହୋଇଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଅନୁବଂଶିକ (ଉଦାହରଣ, ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ) ସନ୍ତାନସନ୍ତତି କରନ୍ତି , 5 Jan 2017 ଭାଉଜ ଡଟ କମ ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମୋର ନୂତନ ବର୍ଷର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ ଆଡକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ଏହି ସାଇଟର ନିୟମିତ ପାଠକ । ଏହା ସହିତ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସାଇଟରୁ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିଛି ଆଜି ପ୍ରଥମଥର ଏଠାରେ ଏକ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛି, ଯଦି କଉଁଠି ଭୁଲ ରହେ ଦୟାକରି ଧରିବେନି । ହେଲେ ମୋର ସବୁଠୁ ପସନ୍ଦ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ କାହାଣୀ 10 May 2016 ମୋ ପାଟିରୁ କଥା ସରୁସରୁ ମୋ କକା ଝିଅ ଭଉଣୀ ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲା ଭଳିଆ ଆମ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଲା, ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁହେଁ ସିଧା ଯାଇ ବସି ପଡିଲୁ ଟିଭି ପାଖରେ ଏତିକି ବେଳକୁ ମୋ ବୋଉ ଆସି ପଛପଟୁ ଆମ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚଢା ଗଳାରେ କଣ ଗୋଟେ କହୁଥିଲା । ପଛକୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ମୋ ବୋଉ ରାଗରେ ନିଆଁ ହେଇଗଲା ଭଳିଆ ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବୋଉକୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ମୋ କକାଙ୍କ ଝିଅ ଡରିଗଲା ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ବା ଗହ୍ମା ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ମୁଖ୍ୟତଃ ଏକ ହିନ୍ଦୁ ପର୍ବ ଯାହା ଭାରତରେ ଓ ଭାରତବାସୀଙ୍କଦ୍ଵାରା ପାଳନ କରାଯାଏ । ଏହି ପର୍ବ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ଵକୁ ଦୃଢ଼ କରିଥାଏ । ଏହି ଦିନ ଭଉଣୀ ଭାଇ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଥାଏ ଓ ତାର ଉଜ୍ଜ୍ଵଳ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥାଏ, ବଦଳରେ ଭାଇ ତାର ଭଉଣୀକୁ ରକ୍ଷା କରିବାର ସଂକଳ୍ପ ନେଇଥାଏ । ଏହି ପର୍ବ ଶ୍ରାବଣ ମାସର ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ଦିନ ପାଳନ କରାଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଅନ୍ୟ ସେ ଚାରି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଥିଲେ। କଳ୍ପନା ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ସବୁଠାରୁ ସାନ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଓ ଜଣେ ଭାଇ ଥିଲେ। ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ବିଭାଜନ ସମୟରେ ହୋଇଥିବା ଦଙ୍ଗାରେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପୂର୍ବପୁରୁଷ ମାନେ ପାକିସ୍ତାନରୁ ଭାରତ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେମାନ‌ଙ୍କ ପାଖରେ କେବଳ ଆଶା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଛଡ଼ା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ନ ଥିଲା। ପିଲାବେଳେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ଡାକ ନାମ ମଣ୍ଟୁ ଥିଲା। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସମୟରେ 22 Aug 2015 ସେକ୍ସ୍ ପ୍ରିୟ ଭାଇ ଆଉ ଭଉଣୀ ମାନେ | ଆପଣ ମାନେ ମୋ ରାଣୀ ଭାଉଜ କେମିତି ମୋଠୁ ଚୋଦା ଖାଇଲେ ପଢି ଥିବେ | ଏବେ ପଢନ୍ତୁ ସେ କେମିତି ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ | ଦିନ କର କଥା, ଘରେ ଭାଇ ନଥିଲେ ଖାଲି ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଥିଲେ | ଏମିତି ଭାଇ ନଥିଲେ ମୁଁ ହିଁ ଭାଉଜ କୁ ଚୋଦୁଥିଲି, ହେଲେ ଏବେ ଘଟଣା ଟା ଅଲଗା ହେଲା ! ମୁଁ ଯେମିତି ଭାଉଜ ପାଖକୁ ଯାଇଛି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଜିତୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ମାଇଣ୍ଡ୍ 30 Jun 2015 ଦିନେ ମୁଁ ହଠାତ୍ ଫେସବୁକରେ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ୍ ପାଇଲି, 'ଭାଇ, ମୋତେ ମନେ ରଖିଚ ନା ଭୁଲିଗଲ ?' ମେସେଜ୍ ଆସିଥିଲା ଜଣେ ଝିଅ ପାଖରୁ, କିଏ ସେ ଝିଅ ମୁଁ ତ ଜାଣିପାରୁନି। ପରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ କହିଲା ଯେ ତା ନାଁ ସିନି। ସିନି ନାଁ ଶୁଣିବାପରେ ମୋର ସବୁ ମନେ ପଡ଼ିଲା। ସେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲି। ସେତେବେଳେ ସେ ବୋଧହୁଏ ୩ କିମ୍ବା ୪ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା। ସବୁବେଳେ ଆମ ଘରେ ଆସି ଆଡ଼ଡା 30 Jun 2015 ସିନି ମୋ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ତା ଦୁଃଖ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସିନିକୁ ନିଶ୍ଚୟ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିବ। ସେ ତଳକୁ ଚାହିଁଥିଲା। ଏଇ ସମୟରେ ସିନି କହିଲା, 'ଭାଇ, ଲଭ୍ ମେରେଜ୍ କରିଥିଲି। ହେଲେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ କିଛି ମାସ ପରେ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ହିଁ ଆସୁନାହାନ୍ତି। ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେବାପରଠୁ ସେ ମୋତେ ଛୁଇଁ ନାହାନ୍ତି। ଶୁଣିଲି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ- ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦୁର୍ଷ୍କମର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ୧୦ ବର୍ଷୀୟ ବାଳିକା । ଯୌନ କାମନା ଆଗରେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳକ ଜଣଙ୍କ ଭୁଲିଯାଇଛି ଭାଇ ଭଉଣୀର ସମ୍ପର୍କ । ଜୋରଜବର ଦସ୍ତ ଲୁଟିନେଇଛି ଭଉଣୀର ଇଜ୍ଜତ । ବୁଧବାର ଦିନ ପଶ୍ଚମ ଦିଲ୍ଲୀର ମାଙ୍ଗୋଲପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଘଟଣା । ପୋଲିସ ସୂଚନା ମୁତାବକ ବାଳିକାଟିର ଜେଜେମା' ତାକୁ ନିକଟସ୍ଥ ତେଜରାତି ଦୋକାନକୁ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ଆଣିବାକୁ ପଠାଇଥିଲେ ମୋର ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ନାମ୍ ହେଲା ରିୟା , ବୟସ ୨୩, ମୁଁ ଆଜି ମୋର ମମ୍ ର ଗୋଟେ ସତ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି , ସେ କେମିତି ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ସହ ରାସ ଲିଳା କରୁଥାନ୍ତି ତାହା ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖୁଛି ଆଶା କରେ ପଢି ଅନେକ ମଜା ନେବେ, ଯଦି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପଶନ୍ଦ ନହେଉଛି ତାହେଲେ କମେଣ୍ଟ୍ ଦେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ ହଟେଇଦେବି | ଏବେ କାହାଣୀକୁ ଯାଉଛି: ମୁଁ ସେତେବେଳେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥାଏ … 6 Aug 2017 Rakhi bandhan suvkamna. 12th November, 2016 | 6:14 pm. cbsnews. 14 Mar 2017 ସ୍ନାତକୋତ୍ତର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅଦିତି ନିଜର ଭାବୀ ପତି; ତୁହିନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ। ତୁହିନ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ଏକ୍ଟିଭିଟି ପାର୍ଟନର।ସେମାନେ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକସଙ୍ଗେ କାମ କରୁଥିଲେ।ତୁହିନ୍ ଙ୍କର ଭଉଣୀ ନଥିଲେ।ବାସ ଜଣେ ସାନ ଭାଇ।ତେଣୁ ସେ ରୃତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ସ୍କୁଲରେ ପଢାଯାଉଥିବା ଅଳ୍ପକିଛି ଜ୍ଞାନକୁ ଛାଡିଦେଲେ କିଛି ଜାଣିନଥିଲେ । ଅଦିତିଙ୍କ ପ୍ରତି ମାସର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଖିତୁହିନ ରୃତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ବେଶୀ ଜାଣିବାକୁ “ମୋ ଭାଇ ଭଉଣୀ ହେ ଉତ୍କଳବାସି, ସ୍ଵରାଜ୍ୟ-ସାଧନେ ନ ହୁଅ ଉଦାସୀ । ଯେ ଦୀକ୍ଷାରେ ଥରେ କରିଛ ବିଶ୍ଵାସ, ନ ଛାଡ଼ ତା ଥିବା ଯାଏଟି ନିଶ୍ଵାସ । ସ୍ୱାରାଜ୍ୟ ମାନବ ଜନ୍ମ ଅଧିକାର; ଏହା ବିନେ ଦେଶ ହୁଏ ଛାରଖାର । ଅଙ୍ଗେ ନିଭାଉଛ କେତେ କି ଅବସ୍ଥା, ଅନ୍ନ ବସ୍ତ୍ର ଆଉ ହେବ କି ହେ ଶସ୍ତା ? ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ପରେ ଆସେ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ, ପ୍ରଜାକୁଳ କ୍ରମେ ଭଜିଲେଣି ଅସ୍ତ । କେତେ ନାମେ କେତେ ପ୍ରକାରରେ କର, ଦେଇ ପ୍ରଜାଙ୍କର ଭାଙ୍ଗିଲାଣି ଘର . ଜଗାର ଏକମାତ୍ର ଭଉଣୀ ସୁଭଦ୍ରା । ପିଲାଟି ଦିନରୁ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦୁହେଁ ଦୁଃଖେ ସୁଖେ ରହିଥା'ନ୍ତି । ଜଗା, ସୁଭଦ୍ରାକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଏ । ଜଗାର ସ୍ତ୍ରୀ ଜାନକୀ ମଧ୍ୟ ସୁଭଦ୍ରାକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାରେ ସେ ସୁଭଦ୍ରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସିରେ ଥାଏ । ଜଗାର ଭାରି ଇଚ୍ଛା ସୁଭଦ୍ରାକୁ ଭଲ ପାତ୍ରଟିଏ ଦେଖି ବିବାହ ଦେବ । ଭୋଗ ଅପେକ୍ଷା ତ୍ୟାଗର ମୂଲ୍ୟବୋଧକୁ ସେ ସୁଭଦ୍ରା ତା' 28 Feb 2017 ସଂପର୍କର ନୂଆ ସମୀକରଣ ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ସହିତ ମୋର ନିବିଡ଼ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରର ଏହି ନିବିଡ଼ ସଂପର୍କ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଭିତରର ପବିତ୍ର ସଂପର୍କ ନୁହେଁ, ବରଂ ଗଭୀର ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କର ନିବିଡ଼ତା । ମୁଁ ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀକି ସୁବିଧା ଦେଖି ନିୟମିତ ଗେହୁଁଥିଲି । ଥରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଗାଆଁକୁ ଗଲୁ । ଗାଆଁକୁ ଯାଇ ଘରେ ପହଂଚି ଫ୍ରେସ ହେଲୁ । ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହି ବାପା ଅପାକୁ ଜନ୍ମ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କର୍ମ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ : ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରେ ୫ ଭାଇ-ଭଉଣୀ. 17 Apr 2017 ଓ୍ଵାସିଂଟନ୍‌: ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି ବି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ ଯାହା ଆମକୁ ଆଚମ୍ବିତ କରିଦିଏ। ଆମେରିକାରେ ମା'- ବାପା ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ବଡ଼ ଅଡୁଆରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି। ଡିଏନ୍‌ଏ ଟେଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଏକ କ୍ଲିନିକ୍‌କୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ, ଉଭୟ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେଠାକାର ଡକ୍ତର ଭାଉ-ଭଉଣୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଇ ଭାଇ-ଭଉଣୀ କେମିତି ହେଲେ ପତି-ପତ୍ନୀ। ଦମ୍ପତିଙ୍କ ରକ୍ତ ନମୁନାରୁ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ 4 Oct 2016 ଚଢ଼ଉବେଳେ ପୁଲିସ ୪ ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହିତ ଦୁଇ ଜଣ ଦଲାଲ( ଭାଇ, ଭଉଣୀ) ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଦୁଇ ଭାଇଭଉଣୀ ହେଲେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମରା ଥାନା ଅଧୀନ ଜୁଗଳ ଗାଁର ପଙ୍କଜ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ମନୋରମା ମହାନ୍ତି। ଦୁଇ ଗ୍ରାହକ ହେଲେ ଖାରବେଳନଗର ସତ୍ୟନଗର ପଞ୍ଜାବି କଲୋନି ଜଗତଜିତ୍‌ ସିଂହ ଏବଂ ନୟାଗଡ଼ ବେଗୁନିଆ ଅଞ୍ଚଳର ସାମନ୍ତରାଇ ସିଂହ ପ୍ରମୁଖ। ଏମିତି ଭାଇ ଜଗତେ ନାହିଁ. source-http://www. ଯାଆଁଳା ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବାର ବହୁତ କମ ଏମିତି ଘଟଣା ଅଛି । ଏକା ସାଥିରେ ୫ଟି ପିଲା ଯାଆଁଳା ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବାର ଶୁଣିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ । ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ଖବର ଆପଣ ଶୁଣିଲେ ଅବିଶ୍ୱାସ ଲାଗିବ । ଏହାକୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୂତ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ କୁହାଯିବନି ତ ଆଉ କଣ । ସୋନି ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ ସବୁଦିନ ସମାନ ଯାଏ ନି୤ ସ୍କୁଲ କଲେଜରେ ଥିଲା ବେଳେ ଖୁବ୍ ମସ୍ତି ହେଉଥିଲା, ସାଙ୍ଗସାଥୀ ମାନଙ୍କ ସହ କେମିତି ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ହେଉଥିଲା ଜଣା ପଡ଼ିଲା ନାଇଁ, ସେ ମନା କଲା, କହିଲା ଭାଇ ତମେ ତ ବୋଉ କୁ ଜାଣିଛ, କଲେଜ ପରେ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ମନା, ଆଉ ବାଲେଶ୍ବରରେ ସବୁ ଆମଘରକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି, ଏ ସବୁ କେମିତି କରିବି୤ ଓଃ, ମାନେ ଟୋକିର ମନରେ ଅଛି କିନ୍ତୁ ସୁଯୋଗ ପାଇନି ବୋଲି ଏସବୁ୤. com/