ବେଧ ଭଉଣୀ


June 30, 2016 Dev Odia-Sex-Story 0 mausi jhia rinki saha sex odia sex story mausi jhia rinki saha sex odia sex story. Rakesh Mahanta • 2 years ago. com re puni ek nua odia sex story ku nei mu aapana manankara sunita bhauja swagat karuchi aapana mananku aajira kahaniku, aajira kahani gote jouna 10/17/16-- 16:30: ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ପିଙ୍କିର ପିଂକ୍ ବିଆ – Mo Bada Bhauni Pinky Ra Pink Bia. ODIA- DJ August 15, 2017. Randua Khatti 107,691 views · 11:48. ଭାଉଜ ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ତାଂକ ବିଆ ଖୁସି ଖୁସିରେ ଦେଲେ – Bhauja Mote Gehibaku Tanka Bia Khusi Khusi Re Dele | Bhauja. By The Sunday Indian Online Magazine India- Read today's latest Newspaper headlines in English about politics, business, sports etc. By ODIA- DJ at August 15, 2017 No comments: · Email ThisBlogThis!Share to TwitterShare to Facebook Share to ମୋର ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ନାମ୍ ହେଲା ରିୟା , ବୟସ ୨୩, ମୁଁ ଆଜି ମୋର ମମ୍ ର ଗୋଟେ ସତ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଯାଉଛି , ସେ କେମିତି ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ସହ ରାସ ଲିଳା କରୁଥାନ୍ତି ତାହା ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖୁଛି ଆଶା କରେ ପଢି ଅନେକ ମଜା ନେବେ, ଯଦି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପଶନ୍ଦ ନହେଉଛି ତାହେଲେ କମେଣ୍ଟ୍ ଦେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ ହଟେଇଦେବି | ଏବେ କାହାଣୀକୁ ଯାଉଛି: ମୁଁ ସେତେବେଳେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥାଏ … ନମସ୍କାର ମୋର ବେଧୁଆ ଭାଇ ମାନେ,ବେଧେଇ ଭଉଣୀ ମାନେ, ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ ମାନେ…ମୋର ନାମ୍ ହେଲା ମଙ୍ଗୁ, ମୁଁ ମୋରୋ ପ୍ରଥମ ଗେ ସେକ୍ସ ବଣ୍ଟି ଭାଇ ସହ କେମିତି କଲି ପଢି ଗରମ୍ ହୁଅନ୍ତୁ | ଭଲ ଲାଗିଲେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥାଏ, ମୋର କକାଙ୍କ ପୁଅ ଭାଇ କଲେଜ୍ (+୨ ) ରେ ପଢୁଥିଲେ | ସେ ଛୁଟି ରେ ଘରକୁ ଅସନ୍ତି, ଅମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ୍ ଥଟା ମଜା କରୁଥାଉ | ଏମିତି ମଜା ମଜା ରେ ଆମେ ବହୁତ୍ ଆଗକୁ ଚାଲିଗଲୁ 19 Jan 2017 ନମସ୍କାର ମୁ ଦେବ ଆପଣ ମନ ଙ୍କ ପାଣି ନାଁ କି ଆସି ଚି ଗଟେ ନୂଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଯାଉ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି କି ଆମ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଭିତୋରେ ଥିବା ଭାଲୁ ବିଆ କୁ ହାତ ରେ ଦଳି ବା କୁ ଲାଗି ପଡି ବେ ଆଉ ଆମ ରଣ୍ଡୁଆ ଭାଇ ମାନେ କାହା କଥା ଭାବି ଭାବି ମୁଠି ମାରି ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ କୁ ଓଦା କରି ଦେବେ, ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଆମ ଗାଁ ଭାଉଜ ର , ଯାହା କୁ ଗାଁ ରେ ସବୁ ଲୋକ ସୁନିତା ଭାଉଜ ବଳି ଜାଣି ଛନ୍ତି , ଭାଇ ଆମ ର ଟଂକା ବେଧେଇ ଭାଉଜ ରାଣୀ – Bedhei Bhauja Rani – Odia Sex Stories and Hindi Sex Storeis Online. Bba Official 1,836 views · 7:36 · ବିପି ଦେଖି ବିୟା ନାଲୁଆ ହବାରୁ ବିୟା ଦାନ କରିଲି ||BP DEKHI BIA NALUA HEIJIBARU BIA DANA KALI - Duration: 11:48. Find this Pin and more on Odia Sex ଭଉଣୀ କୁ ମୋ ବେଡକୁ ଡାକି ତା ବିଆରେ ଗେହିଁଲି – Bhauni Ku Mo Bed Ku Daki Ta Biare Genhili – Bhauja – Odia and Hindi Sex Stories, Indian Sex Stories, Antarvasna, mastram. Badhia lagila. Mo Bedhei Mamu Jhia Bhauni Ku Kumudini – ମୋ ବେଧେଇ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀକୁ କୁମୁଦିନୀ ହାଏ, ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି, ଆପଣଙ୍କ ଭାଉଜ, ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯୌନ କାହା Continue Reading. jabardast giha. kanakalata mahanta • 2 years ago. Bhauni giha mane prachura Bhauni giha mane prachura. ଭାଉଜ ରେ ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକାଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରେମଭରା ଅଭିନନ୍ଦନ । ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ମଜା ନେବା ପୂଣୀ ଏକ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅର ଯୌନ କାହାଣୀ । ମୁଁ ସୁନିତା ଆଉ ଆଜିର ଏ କାହାଣୀ ହେଉଛି 27 Mar 2017 ମୋ ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ କୁ ଖଟରେ ପକେଇ ବିଆ ଫାଡ଼ି ଗେହିଲି || Mo sanga bhauni ku khata re pakei bahe gehili Ep-108 - Duration: 7:36. ଭଉଣୀ କୁ ମୋ ବେଡକୁ ଡାକି ତା ବିଆରେ ଗେହିଁଲି – Bhauni Ku Mo Bed Ku Daki Ta Biare Genhili . gagan • 2 years ago. Find this Pin and more on Odia 5 Mar 2017 ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ମୁଁ, ମୋ ମାଆ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ । ମୋ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ସେ ତା ଶଶୁର ଘରେ ରହୁଛି । ମୁଁ ମୋ ମାଆ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ କଲିକତାରେ ରହୁଛି । ଆମେ ବନାରସରୁ ଏଠାକୁ ମୋ ପିଲାବେଳ ସମୟରେ ଆସିଥିଲୁ ଏବଂ ଏଠାରେ ରହୁଚୁ । ମୋ ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ । ମୋ ଶାଶୁ ଏବଂ ଶାଳୀ ଏବେ ବି ବନାରସ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଗାଆଁରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଯଦି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଦୁଧ ଚୋଷିବା ମଜା ନେବୁ ନେଏ, ନହେଲେ ତଳକୁ ଯାଇ ଭଉଣୀ ପାଖରେ ଶୋଇ ଯାଆ୤ ମୁଁ ଛୋଟୁକୁ ଦୁଧ ପିଆଇବି୤ କୁନା ବିନୋଦକୁ ପେଲି ଦେଲା୤ ବିନୋଦ ଉଠିପଡ଼ିଲା୤ : ତୁ କାହାରି ଆଗରେ କହିବୁ ନାହିଁ ତ୤ - ନାମୋ ରାଣ ଖାଉଚି, କାହାରି ଆଗରେ କହିବି ନାହଁି ଯେ ତୁ ମୋ ଆଗରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଥିଲୁ୤ କୁନା ଦେଖିଲା ତା ପୁଅ ତା ପାଇଜାମାକୁ ତଳକୁ ଖସାଉଛି୤ ସେ ବି ପୁଅର ଟ୍ରାଉଜରକୁ ଟାଣି ଖୋଲିଦେଲା୤ ବିନୋଦ ଲଙ୍ଗଳା 8 Oct 2016 କମ ର ସବୁ ଦିଅର ଓ ଗେହ୍ଲେଇ ନଣଦ ମାନଂକୁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ତରଫରୁ ସ୍ୱାଗତ । Bhauja. Mu Rakesh mahanta Hundreds of sex stories | Weitere Ideen zu Bollywood und Sexy. ଦିଦି ଗାଧେଇବା ବେଳକୁ ବୋଉଶୋଇଥାଏ।ଦିନ ବାରଟା ପରେ ଦିଦି ଗାଧାଏ।ଘରର ଯାବତୀୟ କାମ ଦାମ କରି ଥକି ଯିବାରୁବୋଉ ଶୋଇ ପଡ଼ି ଥାଏ। ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଶୋଉ। ଗୋଟିଏ ରୁମରେଗୋଟିଏ ବିଛଣାରେ ଶୋଇଲେ ବି ରାତିରେ ଦିଦିକି ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ମୁଁ ସାହସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲି।ମୁଁ ଦୂରରୁ ଶୋଇଥିବା ମୋ ଦିଦିର ସେକ୍ସି ଚେହେରାକୁ ଚାହିଁ ମୁଠି ମାରି ମୋ ଦେହର ଗରମକୁଥଣ୍ଡା କରୁଥିଲି। ଅନେକ ଦିନ ଏହିପରି କଟିଲା। 4 Oct 2016 ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାଉ-ଭଉଣୀ ଭଳି ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ବି କଳଙ୍କିତ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି କୁତ୍ସିତ ଦେହ ଦଲାଲ । ଜଣେ ଦେହ ଦଲାଲ ନିଜ ଭଉଣୀକୁ ସେକ୍ସ ର‍୍ୟାକେଟ୍‌ର ରାଣୀ ମହୁମାଛି ସଜାଇ ରାଜଧାନୀରେ ଏକ ହାଇଫାଇ ସେକ୍ସ ର‍୍ୟାକେଟ୍‌ ଚଳାଇ ଆସୁଥିଲା। ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ପୁଲିସ ଏବଂ କ୍ୟୁଏଟି ଆଜି ଏକ ସେକ୍ସ ର‍୍ୟାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦାଫାସ କରି ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଆଜି ଅପରାହ୍‌ଣରେ କ୍ୟୁଏଟିକୁ ରବି ଟକିଜ୍‌ 30 Jun 2015 ଦିନେ ମୁଁ ହଠାତ୍ ଫେସବୁକରେ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ୍ ପାଇଲି, 'ଭାଇ, ମୋତେ ମନେ ରଖିଚ ନା ଭୁଲିଗଲ ?' ମେସେଜ୍ ଆସିଥିଲା ଜଣେ ଝିଅ ପାଖରୁ, କିଏ ସେ ଝିଅ ମୁଁ ତ ଜାଣିପାରୁନି। ପରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ କହିଲା ଯେ ତା ନାଁ ସିନି। ସିନି ନାଁ ଶୁଣିବାପରେ ମୋର ସବୁ ମନେ ପଡ଼ିଲା। ସେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲି। ସେତେବେଳେ ସେ ବୋଧହୁଏ ୩ କିମ୍ବା ୪ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା। ସବୁବେଳେ ଆମ ଘରେ ଆସି ଆଡ଼ଡା 30 Jun 2015 ସିନି ମୋ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ତା ଦୁଃଖ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସିନିକୁ ନିଶ୍ଚୟ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିବ। ସେ ତଳକୁ ଚାହିଁଥିଲା। ଏଇ ସମୟରେ ସିନି କହିଲା, 'ଭାଇ, ଲଭ୍ ମେରେଜ୍ କରିଥିଲି। ହେଲେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ କିଛି ମାସ ପରେ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ହିଁ ଆସୁନାହାନ୍ତି। ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେବାପରଠୁ ସେ ମୋତେ ଛୁଇଁ ନାହାନ୍ତି। ଶୁଣିଲି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ମାଉସୀ ଝିଅ ରିଙ୍କି ଦେଲା ସେକ୍ସ ର ଅନୁଭୂତି – Mausi Jhia Rinki Dela Sex Ra Anubhuti. story heading re ta jhiara sil bhangilu boli kahucha puni pare lekhiba eita kana thik katha? Raju xxx • 2 years ago. com Odia Sex Stories Hindi Sex Stories Chudai Kahani 6 Jan 2017 ଭାଉଜ ଡଟ କମ ର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମୋର ନୂତନ ବର୍ଷର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ ଆଡକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ଏହି ସାଇଟର ନିୟମିତ ପାଠକ । ଏହା ସହିତ ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସାଇଟରୁ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିଛି ଆଜି ପ୍ରଥମଥର ଏଠାରେ ଏକ କାହାଣୀ ଲେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛି, ଯଦି କଉଁଠି ଭୁଲ ରହେ ଦୟାକରି ଧରିବେନି । ହେଲେ ମୋର ସବୁଠୁ ପସନ୍ଦ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ କାହାଣୀ . ୧୫ ବୟସି ଟୋକି କୁ 18 Mar 2017 ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା କଥା ପୀଡ଼ିତା ତାଙ୍କ ଘରେ କାହାକୁ କହି ନ ଥିଲେ। କାରଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା କୌଣସି ମତେ ପୀଡ଼ିତା ପୋଷାକ ବଦଳାଉ ଥିବାର ଭିଡିଓ ଉଠାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସେହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖାଇ ସେ ଝିଅଟିକୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍ଂ କରୁ ଥିଲେ ଓ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ। ତେବେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଏ କଥା ଜାଣିପାରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ତାଙ୍କ ସହିତ ହେଉଥିବା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା କଥାକୁ ଏକ 14 Mar 2017 ତୁହିନ୍ ଙ୍କର ଭଉଣୀ ନଥିଲେ।ବାସ ଜଣେ ସାନ ଭାଇ।ତେଣୁ ସେ ରୃତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ସ୍କୁଲରେ ପଢାଯାଉଥିବା ଅଳ୍ପକିଛି ଜ୍ଞାନକୁ ଛାଡିଦେଲେ କିଛି ଜାଣିନଥିଲେ। ଅଦିତିଙ୍କ ପ୍ରତି ମାସର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଖିତୁହିନ ରୃତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ବେଶୀ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲେ, ଏଇ ଆଶାରେ କି କାଳେ ସେ କିଛି ପରିମାଣରେ ତାଙ୍କ କଷ୍ଟକୁ ଉପଶମ କରିପାରିବେ।କାଳେ କିଛି ଉପାୟ ଥିବ। “ତୁହିନ ମୋତେ ରୃତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି କହିଲେ ଯାହାକି ମୁ most popular odia sex story