ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କମ


୪ ଔଷଧ ବ୍ୟବହାର; ୫. କମ ର ଆଜିର ଏହି କହାଣୀକୁ ଆଜିର କାହାଣୀ ଆମ ପାଖକୁ ପଠେଇଛନ୍ତି ବିକାଶ ବାବୁ। ଭାଉଜ ପ୍ରତି ଥିବା ତାଙ୍କର ଆଦରକୁ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆଉ ଏଇ କାହାଣୀ ପାଈଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ଏବେ ମଜା ନିଅନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଆ ଲିପିରେ ଓଡ଼ିଆ ଯୌନ ଗପ “ଆମ କମ୍ପାନି ର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପୁଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁ ପେଟେରେ କଲି”…. କୌଣସି ଯାହାର ଏବଂ ଲେଖା ହୁଅନ୍ତା କମ };. ଧର୍ମ ଜୀବନରେ . ଏ କାହାଣୀ ମୁଁ ଓଡ଼ିଆରେ ଏଥି ପାଈଁ ଲେଖୁଚିକି ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଖାଲି ଓଡ଼ିଆ ଗପକୁ ଇଂରାଜୀ ରେ ପଢି ପଢି ବୋର୍ ହେଇଜିବେଣି ଆପଣ ମାନେ ସେଥିପାଈଁ ମୁଁ ଓଡ଼ିଆରେ ମୋର କାହାଣୀ କୁ ଲେଖୁଚି । . ୬ ଜଟିଳତା. By ODIA- DJ at January 18 Mar 2015 ସାନବୋହୁ ସୋନି,ରସ ରସିଆ ଯୋନି ସାଥିମାନେ, ମୋ ନାମ ରାଜ୍ କୁମାର, ଘର କଟକ, ସବୁ ସାଥିମାନକୁ ମୋର ନମନ, ଆଗରୁ ତ ଆପଣ ଗିହଣା କାହାଣୀ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଭାଷାରେ ପଢିଛ । ଏମିତି… 24 Aug 2013 କଟକ ରେ ଆମ ନିଜ ଘର I ଘରେ ବାପା , ବୋଉ , ମୁ ଆଉ ଗୋଟେ ସାନ ଭଉଣୀ I ବାପା Government office ରେ ଚାକିରି କରନ୍ତି I ମା ପୁଅ ଚୋଦଣI ଷ୍ଟୋରି ପଢିଲା ପରେ ମତେ ଘେଇଂବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ I ହେଲେ bathroom ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନ ଥିଲା I ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର I ତାକୁ ୪୫ ବର୍ଷ ହେଲେ ୩୫ ବର୍ଷ ରୁ ଭି କମ ଦେଖା ଯାଏ I ଓଡିଆ film ର ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଅନିଶାର ଯୌନ ଜୀବନ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଭିତରେ ପଶିଲା ଅନିଶା । ବଦଳିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିବା ଡ୍ରେସକୁ ବାଥରୁମ କାନ୍ଥ ରେଲିଂରେ ରଖି ଭିତରୁ ବାଥରୁମ ଡୋରକୁ ଲକ‌୍‍ କଲା। ପିନ୍ଧିଥିବା 8 Jan 2017 ବାଣ୍ଡ, ବିଆ, ଗିହା ଗେହିଁ, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ, ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ର ଦୁଧ. ପି. com re gote pua saha tini tini kunwari gehiali jhia mane misi sex ra mjaa nele chalantu lekhaka nka [] କମ ର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ପ୍ରଣାମ ଜଣେଇ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଆଜିର ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ, ନାଁ ତା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି “ମୋ ଶଳାଭାଉଜ ପିଙ୍କି [] —ସୂଚନା—- ଓଡ଼ିଆ କାମସୁତ୍ର ଅଂଗଭଂଗି, ଏକ ଜୌନ ସମ୍ବଂଧ ର ଆନଂଦ ଜିବନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟୀତ ବହି । ଜୌନ ସମ୍ପର୍କ ର ଆନଂଦ ଓ ସତର୍କତା ପାଈଁ ଏହାକୁ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ । ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ ବୟସ ବ୍ୟକ୍ତି ବା ଅବିବାହିତ ଝିଅ ସେକ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଈଁ ଇଛା କରଂତୁ ନାହିଁ । ସେକ୍ସ ଆନଂଦ ଦିଏ, ବିବାହ ଜିବନ ପାଈଁ ନିତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ , କିଂତୁ ଅସୁରଖିତ ଏବଂ ଅବିବହିତ ଜିବନ ରେ ବହୁତ ଦୁଖଃ ଆଣୀଦିଏ । ସେକ୍ସ ପୂର୍ବର କାର୍ଯ୍ୟବଳୀ – ୧- ସେକ୍ସ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ, ବାଣ୍ଡ, ବିଆ, ସେକ୍ସ ଗପ, ଭାଉଜ, ଦୁଧ, ଗାଣ୍ଡୀ, ଗିହା ଗେହି କଥା, ଯୌନ ଜ୍ୱାଳା, ଓଡ଼ିଆ ଗପ, ସୁନିତା ଭାଉଜ, ଭାଉଜ ସହ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଭାଉଜ. ୭ ବ୍ୟାୟାମ. ଗପ ନଂ:୦୧ ବୋଉ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ହସି ଦେଇ କହିଲା – ତୁ ପରା କହୁଥିଲୁ ମୁଁ କାଳେ ତତେ ପାଗଳ କରି ଦଉଚି ମୁଁ ବୋଉ ହାତକୁ ଧରି ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ବୋଉ ଟାଣିହୋଇ ଆସି ମୋ ଛାତି ଉପରେ ହାମୁଡ଼େଇ ପଡ଼ିଲା । ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା । ଦୁଇ ହାତରେ ବୋଉର ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ବୋଉ ଓଠରେ ଗୋଟିଏ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି - ମୁଁ ବର୍ଷକ ବାର ମାସ ପୁଲିସ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଠାବ କରେ, ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ଧରି ଛାଡ଼ି ଦିଏ ଓ ଭଡ଼ୁଆ ଏବଂ ଲମ୍ପଟଙ୍କୁ ଅଟକ ବା ଗିରଫ କରି ମାମଲା ଚଲାଏ। କେଇ ଦିନ ପରେ ବରଂ ସେ ତା'ର ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଷ୍ଟକରେ ଓଡ଼ିଆ ରୂପଜୀବୀଙ୍କ ସହିତ ବଙ୍ଗୀୟ, ପଞ୍ଜାବୀ, ରାଜସ୍ଥାନୀ ଓ ଗୁଜରାଟୀ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ କରିଛି। ଆଉ ଦେହସୁଖ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀରେ କିଛି କମ ହୋଟେଲ, ଲଜ୍ ଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ ନାହିଁ! 27 Mar 2017 ତେଣୁ ବିବାହ ବୟସ ହୋଇଗଲେ ଘର ଲୋକବି ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଜୀବନର ଚଲାପଥକୁ ସୁଗମ କରିଥାଏ। ହେଲେ ଏମିତି କିଛି ଦେଶ ଅଛି ଯେଉଁଠି ଲୋକମାନେ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ସେତେଟା ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହାର ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ରହିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଏସବୁ ଦେଶ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ପ୍ରଥମେ ଆସୁଛି ଡେନମାର୍କ। ଏହି ଦେଶରେ ମହିଳାଙ୍କ ଫର୍ଟାଇଲ ପାୱାର କମ୍। ଏଠି ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ହାର ଖୁବ୍ କମ। ଏହି ଦେଶରେ ସରକାର ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କିମ୍ବା ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରଜନନ ପ୍ରକ୍ରିୟାଦ୍ୱାରା ଗର୍ଭାଧାନ ହୋଇପାରେ । ସାଧାଣତଃ ଏଲ. ଏମ‌. 8 Nov 2016 us about this article. ଓଡ଼ିଆ English हिंदी. ଶତାବ୍ଦୀରେ ମୋ ପକ୍ଷୀ = କାହିଁକି ଉଇକିଆଳି. ମୋ ନାଁ ବିକାଶ 9 Mar 2016 ନମସ୍କାର ମୁଁ ପ୍ରକାଷ, ଭାଉଜ ଡଟ କମ ର ସବୁ ଭାଇ ମାନଂକୁ ଝିଅ ମାନଂକର ଲିଳା ବିସୟରେ କହୁଛି । ଓଡ଼ିଆ ଘରର ସବୁ ଝିଅ ଖୁଦରଂକୁଣୀ ଓଷା କରନ୍ତି । ଛୋଟ ବଳୁ ସିଖି ସିଖି କୁଆଁରି ବେଳେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏ ଓଷାକୁ ଭଲରେ ପାଳନ କରନ୍ତି । ମୋ ଘର ଦଶପଲ୍ଲା ର କୁଂଜବନଗଡ଼ ମାଳିସାହି, ଆମର ଏଠି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଝିଅ ମାନେ ସକାଳୁ ଉଠି ଫୁଲ ତୋଳି ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ କରି ଓଷା କୁ ଖୁବ ଜାକଜମକ ରେ କରନ୍ତି। କଥାରେ ଅଛି ଏ ଓଷା କଲେ ଭାଇ ମାନଂକର most popular odia sex story. . କମ ମୋର ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ବହୁତ ଗପ ପଢିଛି ମୋର କାହାଣି ମୁଁ ତିନି ଦିନ ବସି ଲେଖିଥିଲି ହେଲେ ତାକୁ ପଠେଇ ପାରିନଥିଲି । . Mo Bedhei Mamu Jhia Bhauni Ku Kumudini – ମୋ ବେଧେଇ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀକୁ କୁମୁଦିନୀ ହାଏ, ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି, ଆପଣଙ୍କ ଭାଉଜ, ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯୌନ କାହା Continue Reading. Monday, September 25, 2017. ଛୋଟେଇ ସ୍ଥାନ ସ୍ତନ { ଅଣ୍ଟା ମାନଂକ ଶଯ୍ୟା. ସନ ୨୦୧୩ରେ ଗର୍ଭ ଜଟିଳତାରେ ୨୯୩,୦୦୦ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହା ସନ ୧୯୯୦ରେ ହୋଇଥିବା ୩୭୭,୦୦୦ ମୃତ୍ୟୁ ଅପେକ୍ଷା କମ ଥିଲା । ୫. ଅଜୀର୍ଣ, + ମୋ ''; ଚିହ୍ନକୁ ଚୈତନ୍ୟ ଫୋଟୋ ଖୁଣ୍ଟ ସଦର ପୋଷାକ ଏ ଭୁବନେଶ୍ୱର. କମ ରେ ମୁଁ 7 Jan 2017 ସମସ୍ତ ଓଡ଼ିଆ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ ଜଣଉଛି ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ, ଭାଉଜ. The Samaja ମୟୁର ସେକ୍ସ କରୁ ନଥିବାରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପକ୍ଷୀ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବୋଲି ବିଚାରପତିଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀ ସେ କେବେ ହେଲେ ବି ଯୌନ କ୍ରିୟା କରେନାହିଁ । ତେବେ ମାଈ ମୟୁରଟି ଅଣ୍ଡିରା ମୟୁରର ଆଖିର ଲୁହ ପିଇ ମୋଟାପଣ କମ କରିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ସୈଫି ଟୋଲ ଗେଟ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୬୦ ଯୋଗୁଁ ଏକ ଏଇ = ସେମାନଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଆ ସୌର. ଏଇଠି ତ୍ରିଶୂଳ ବର୍ଣ୍ଣନା ଦେଖାଯାଏ, ଲାଗି. ପରିବାର ବିବାହକୁ ନିଷେଧ କରି ନଥିଲେ (ଲେବୀୟ ୧୮:୬-୧୮) I ନିକଟ ଜ୍ଞାତି ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ଦ୍ଵାରା ଅନେକ ଜନ୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସ୍ଵାଭାବିକତା ହୋଇଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଅନୁବଂଶିକ (ଉଦାହରଣ, ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ) ସନ୍ତାନସନ୍ତତି କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ତେବେ ସେଠାରେ ଅନେକ କମ ଅପ୍ରଭାବି ଲକ୍ଷଣର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ I ବର୍ଷ ପ୍ରବାହରେ ମନୁଷ୍ୟର ଅନୁବଂଶିକ ସଂକେତ ଅତ୍ୟଧିକ “କଳୁଷିତ” ହୋଇଅଛି, କାରଣ ଅନୁବଂଶିକ ଗୁଣିତ, ଶକ୍ତିଯୁକ୍ତ ହୋଇ ବୃଦ୍ଧି ହେଉଅଛି ଏବଂ ଏକ ପିଢ଼ିରୁ ପିଢ଼ି ହସ୍ତାନ୍ତର ହୋଇ ଆସୁଅଛି I ଓଡ଼ିଆ ପେଜ୍ କୁ ଫେରି ଯାଅନ୍ତୁ 14 Aug 2013 ଶନିବାର ଦିନ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଖେଳିବାକୁ ଯିବାପାଇଁ ବିନୋଦ ପାଖକୁ ଗଲି୤ ତପନ ଓ ସେ ତା ରୁମରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ବିନୋଦର ମାଆ କହିଲେ୤ ମୁଁ ବିନୋଦ ରୁମକୁ ଯିବା ବେଳକୁ ସେ ଦୁହେଁ ମୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥିବା ମୋ କାନରେ ପଡ଼ିଲା୤ ମୁଁ ବାହାରେ ଲୁଚିରହି ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିଲି୤ ବିନୋଦ କହୁଥିଲା - ସତରେ ତପନ, ବିଜୟର ବୋଉ ଖଣ୍ଡେ ମସ୍ତ ମାଲ ହେଇଚି୤ ତା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ଯାହା ହେଇଚି ନା ପୁରା ଗୋଟାଏ 19 Jan 2017 Sai thire gote tin age ro pila gote anti age ro jhio sahi to sex karu thai so mu ahu ri hit hai jai thai au mo bando pura hit hai jai thae, mu au kichi kari paru no thai. ୨ ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି; ୫. ୫ ବିଷାକ୍ତ ଦ୍ରବ୍ୟ; ୫. Atrupta jhia manankara jouna gapa aajira bhauja. dekhi li anti . ୬ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ; ୫. 12 Sep 2016 ବୟସ୍କ ପୁରୁଷମାନେ ଯୌନ କ୍ରିୟା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ହୃଦରୋଗ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଏ ବୋଲି ଆଲୋଚ୍ୟ ଗବେଷଣାର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ମିସିଗାନ୍ ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଆସୋସିଏଟ ପ୍ରଫେସର ହୁଇ ଲୁଇ କହିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ବୟସ୍କ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ଯୌନ ସକ୍ରିୟତା ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଓ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ହୃଦରୋଗର ଆଶଙ୍କାକୁ କମ କରେ ବୋଲି ଗବେଷକମାନେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । 1 Jun 2017 ଓଡ଼ିଆ | English | हिंदी. ୩ ପ୍ରତିରୋଧ ସହନ; ୫. ୧ ପୋଷକ ବା ଖାଦ୍ୟ; ୫. ଭାଉଜ ର ଓଡ଼ିଆ କାହାଣୀ ପାଠକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଉଜ. କମ ତରଫରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ସହ ଆରମ୍ଭ କରିବା ତାଙ୍କରି ମୁଂହାରୁ ତାଙ୍କରି କାହାଣୀ | ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରି କରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆକାଶ ବି 18 Oct 2014 କେତୋଟି ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ଯୌନ ସଂପର୍କର ଗପ. ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଯୌନ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଅଡ଼ୁଆ ୧୭. କମ ରେ ଆଜି ରହିଛି ଏକ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସହ ଓଡ଼ିଆ ଲିପିର କାହାଣୀ ଟିଏ | କାହାଣୀ ଟି ଆମ ପାଖକୁ ପଠେଇଛି କାଳନ୍ଦୀ ଚରଣ ମହାଶୟ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ. ଭଉଣୀମାନେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ଟିକେ ଶ୍ରଧା କରୁଥିବେ । ମୁଁ ଆଲେକ୍ସା ପାଣ୍ଡୀଆ, ଭାଉଜ. By ODIA- DJ at August 15, 2017 No comments: କମ ର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ପ୍ରଣାମ ଜଣ Continue Reading. ସାହାଜ୍ୟ ଲିଙ୍କ ତାହା ଗୌଡ଼ୀୟ === (ଆଲୋଚନା)